earlybooking2018

Що таке раннє бронювання та звідки з'являються знижки?

Ви не звикли покладатися на «авось» і хочете отримати максимум від свого довгоочікуваного літньої відпустки? Готелі та туроператори теж хочуть заздалегідь потурбуватися про благополуччя сезону і гарантувати як заповнення готелів, так і продаж замовлених рейсів. Тому, задовго перед початком сезону вони пропонують великі знижки.

Вигоди покупки туру по акції «Раннє бронювання» від:

1. Гарантія відпочинку в зазначені дати в зазначеному готелі і в заброньованому типі номера.

2. Економія на покупці (знижки по акції досягають 50%).

3. Широка можливість вибору потрібного готелю або напряму (пам'ятаємо, що закордонном туристи купують 80-85% всіх турів заздалегідь, а кількість номерів в популярних готелях не нескінченна).

4. Кажуть, що очікування свята навіть краще самого свята. Купивши тур заздалегідь, ви можете буквально спланувати поїздку по годинах.

5. Відразу обмовимося, що акція «Раннє бронювання» проходить в кілька етапів - чим раніше ви бронюєте тур, тим вища знижка.

6. Оплатити тур, куплений заздалегідь, ви можете відразу (тим самим зафіксувавши курс, який, як показує життя, неухильно зростає). У сезоні Літо-2018 надає можливість розбити оплату на кілька частин. 

 

Умови акції Раннє бронювання:

 тури, заброньовані c 01.09.17 по 31.12.17 оплачуються наступним чином:

не менше 10% - протягом 2-х робочих днів з моменту підтвердження;

 тури, заброньовані з 01.01.18 по 30.04.18:

не менше 30% - протягом 2-х робочих днів з моменту з моменту підтвердження;

Терміни акції:

 Дати бронювань: c 01.09.17 по 30.04.18;

 Дати заїздів: з 01.04.18 по 31.10.18.

зміни:

 Допускаються зміни прізвищ туристів в період дії цінової пропозиції «EB», при цьому дані одного з туристів в бронюванні повинні бути незмінні.

 При зміні дат туру, типу номера і типу розміщення в період дії цінової пропозиції «EB», заявка перераховується за чинним ціновій пропозиції; після закінчення дії цінової пропозиції «EB» (термін дії СПО), внесення змін не допускається і прирівнюється до ануляції туру.

Ануляція туру:

 Анулювання туру відбувається відповідно до договору, при цьому розмір мінімальної компенсації витрат туроператора становить 10% вартості туру.

*Туроператор залишає за собою право внесення змін до акцію Раннє бронювання 2018.