earlybooking2018

Що таке "Раннє бронювання" та звідки з'являються знижки?

Ви не звикли покладатися на «авось» і хочете отримати максимум від своєї довгоочікуваної літньої відпустки? Готелі та туроператори теж хочуть заздалегідь потурбуватися про благополучний сезон і гарантувати як заповнення готелів, так і продаж замовлених рейсів. Тому, задовго перед початком сезону вони пропонують великі знижки.

Вигоди покупки туру по Акції «Раннє бронювання»:

1. Гарантія відпочинку в зазначені дати в заздалегідь вибраному готелі і в заброньованому типі номера.

2. Економія на покупці (знижки по акції досягають 40%).

3. Широка можливість вибору потрібного готелю або напряму (пам'ятаємо, що закордоном туристи купують 80-85% всіх турів заздалегідь, а кількість номерів в популярних готелях не нескінченна).

4. Кажуть, що очікування свята навіть краще самого свята. Купивши тур заздалегідь, ви можете буквально спланувати поїздку по годинах.

5. Відразу обмовимося, що акція «Раннє бронювання» проходить в кілька етапів - чим раніше ви бронюєте тур, тим вища знижка.

6. Оплатити тур заброньований заздалегідь, ви можете відразу (тим самим зафіксувавши курс який, як показує життя, неухильно зростає) або розбити оплату на кілька частин. 

 

Умови акції Раннє бронювання:

- тури, заброньовані з 01.09.2018 по 31.12.2018 оплачуються наступним чином:

Не менше 25% - протягом 2-х робочих днів з моменту підтвердження, по курсу підтвердження заявки, решта мінімум за два тижні до початку туру, по курсу на день оплати.

- тури, заброньовані з 01.01.2019 по 30.04.2019:

Не менше 30% - протягом 2-х робочих днів з моменту підтвердження, по курсу підтвердження заявкирешта мінімум за два тижні до початку туру, по курсу на день оплати.

Терміни акції:

- Дати бронювань: з 01.09.2018 по 30.04.2019;

- Дати заїздів: з 01.04.2019 по 31.10.2019.

Допустимі зміни даних туристів:

- Допускаються зміни прізвищ туристів в період дії цінової пропозиції «РБ», при цьому дані одного з туристів в бронюванні повинні бути незмінні.

- При зміні дат туру, типу номера або типу розміщення в період дії цінової пропозиції «РБ», заявка перераховується за чинним курсом грн. ціновій пропозиції;

- Після закінчення дії цінової пропозиції «РБ» (термін дії СПО), внесення змін не допускається і прирівнюється до ануляції туру.

 

Ануляція туру:

- Анулювання туру відбувається відповідно до договору на туристичне обслуговування, при цьому розмір мінімальної компенсації витрат туроператора становить 10% вартості туру.

*Туроператор залишає за собою право внесення змін до акції "Раннє бронювання - 2019".

 

Переглянути пропозиції на Сезон "Літо - 2019" ТУТ >>>