Головна <Статті < Український аудіогід – тепер в Бельведері Австрія

Український аудіогід – тепер в Бельведері Австрія

Австрійська Відень стає більш дружелюбним до українськи туристам. В одному з найпопулярніших і найбагатших музеїв міста – Бельведері – став доступний український аудіогід.

Підготовка до цього приємного для наших співгромадян нововведенню почалася ще навесні цього року. Підготовчі роботи велися співробітниками Українського інституту спільно з представниками Посольства України в Австрії.

Бельведер є одним з найвідоміших музеїв австрійської столиці. Популярний він і серед українських туристів зокрема. В цілому за останній рік музей відвідали понад півтора мільйона туристів, в тому числі тисячі українців. Як зазначив Володимир Шейко, директор Українського інституту, проект по впровадженню в Бельведері аудіогіда українською мовою став черговим кроком для збільшення кількості українських туристів в столиці Австрії.

Український інститут веде роботу по впровадженню аудіогідів українському в різних музеях світу, не тільки в Австрії. На поточний момент прослухати аудіосупровід експозиції на українському можна в декількох відомих музеях Польщі. Також ведеться робота по впровадженню їх в інших іноземних установах культури.

Бельведер є музеєм з одним з найбагатших зібрань не тільки в Австрії, але й у всій Європі. У його колекції зібрані твори світового мистецтва різних періодів – від Середньовіччя до сучасного мистецтва. В експозиції представлені роботи не тільки австрійських, але і французьких, німецьких авторів і майстрів з інших держав.

Джерело: Experttur