Головна <Статті < Саудівська Аравія почала видавати українцям електронні візи

Саудівська Аравія почала видавати українцям електронні візи

Уряд Королівства Саудівська Аравія почала видавати туристичні візи громадянам 49 країн. Україна в їх числі. Як повідомляється на Facebook-сторінці Департаменту консульської служби МЗС України, нововведення набуло чинності з 28 вересня.

Електронні туристичні візи будуть видаватися на термін до одного року з перебуванням на території Саудівської Аравії протягом 90 днів. Вартість візи становитиме 440 саудівських ріалів ($118) без ПДВ і плати за адміністративні послуги. Віза включає медичну страховку зі страховим покриттям на суму 100 тисяч саудівських ріалів (26 738 тис. доларів США). Оплата за візу здійснюється банківськими картками/системами прямих платежів: Master Card, Visa, American Express, Union Pay, Apple Pay.

Як оформити візу в Саудівську Аравію? 1. Після прибуття з допомогою апаратів самообслуговування в таких міжнародних пунктах перетину кордону:

  • аеропорт імені короля Халеда в Ер-Ріяді (RUH);
  • аеропорт імені короля Абдулазіза в Джидді (JED);
  • аеропорт імені короля Фагда в Даммамі (DMM);
  • аеропорт імені принца Мухаммада бін Абдулазіза в Медині (MED);
  • міст імені короля Фагда на границі Саудівської Аравії та Бахрейну;
  • пункт перетину Аль-Бата на границі Саудівської Аравії і Об’єднаних Арабських Еміратів.

2. З допомогою електронної платформи visitsaudi.com.

Для оформлення візи необхідно мати оригінал паспорту, термін дії якого завершується не раніше, ніж через шість місяців від дати в’їзду в Саудівську Аравію, знати адресу проживання в Саудівській Аравії.