Головна <Статті < Ryanair оголосив про закриття двох рейсів з України

Ryanair оголосив про закриття двох рейсів з України

Ірландський лоукостер Ryanair припинить літати з Києва в аеропорт Скавста (в 100 км від Стокгольма) і в Нюрнберг з 27 березня 2020 року.

Рейси закриються через брак літаків. Затримки з поставкою Boeing 737 MAX призвели до того, що лоукостер розраховує отримати в літньому розкладі тільки 10 бортів замість 20.

«Ми шкодуємо про закриття цих двох баз і незначних скороченнях провізних ємностей на інших базах, що повністю пов’язано з подальшими затримками поставок наших Boeing 737 MAX. Ми продовжуємо працювати з Boeing, нашим персоналом, профспілками та згаданими аеропортами, щоб мінімізувати скорочення провізних ємностей і числа робочих місць», — прокоментував головний виконавчий директор Ryanair Едді Вілсон.

У літньому розкладі 2020 року прямі рейси з Жулян до Нюрнберга планує двічі на тиждень (по вівторках і суботах) виконувати Wizz Air.

Рейси з аеропорту Бориспіль в основний аеропорт Стокгольм Арланда (в 40 км від міста) внесені в літній розклад МАУ. Авіакомпанія планує обслуговувати цей напрямок кожен день.