Головна <Статті < Алгоритм припинення самоізоляції.

Алгоритм припинення самоізоляції.

Достроково припинити самоізоляцію у зв’язку з перетином держкордону можна за таких умов:

☑️ лише на підставі негативного результату ПЛР-дослідження, здійсненого з метою припинення самоізоляції після перетину кордону.

☑️ лише за результатами дослідження лабораторії із переліку, поданого нижче.

Особа має здати власний біологічний матеріал на ПЛР-дослідження лабораторії з переліку, попередньо заповнивши інформовану згоду на опрацювання даних. У формі необхідно обов’язково зазначити факт перетину кордону, якщо він відбувся протягом останніх 14 днів, і точну дату прибуття на територію України. У формі варто зазначити номер телефону, який було використано для встановлення додатку «Дій вдома».

У разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР:

✔️лабораторія, що безпосередньо виконала дослідження, має внести результат негативного дослідження до електронної системи Центру громадського здоров’я України;

✔️дані, внесені лабораторіями, автоматично синхронізуються із сервісом «Дій вдома»;

✔️про можливість припинення самоізоляції особу буде поінформовано відповідним повідомленням сервісу «Дій вдома» (Якщо пройти тестування вранці, результат від лабораторії буде ввечері того ж дня. Повідомлення приходить в день отримання інформації від лабораторії або на наступний робочий день.)

Перелік лабораторій, що мають право передавати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Дій вдома»❗️

Звертаємо увагу, що перелік може змінюватися❗️

Перед відвідуванням необхідно перевірити інформацію❗️