Греція.

Бронюйте вже зараз.

Про Грецію: Пропонуємо Вам здійснити захоплюючу подорож на батьківщину Метакса разом з компанією Колесо Вояж. Тут Ви зможете отримати не лише задоволення від чудового пляжного відпочинку, але й ознайомитися зі знаменитими на весь світ стародавніми пам’ятками.

Туристичний податок. З 1 січня 2018 року в Греції вводиться обов’язковий туристичний податок, який буде стягуватися з усіх відпочиваючих при заселенні в готель. Всім туристам необхідно буде оплачувати туристичний збір (за кожну добу проживання) в день заїзду або виїзду з готелю, розмір якого визначається виходячи з зірковості готелю.

Крит:

Щороку Крит приймає мільйони туристів. На цьому чарівному острові ви знайдете все, що потрібно для незрівнянного відпочинку: хороші пляжі, комфортабельні готелі, чарівну природу і грандіозні історичні пам’ятники – спадок найдавніших цивілізацій.

Родос: Родос – найбільший сонячний острів Греції. Не дарма, колись древні греки обрали його місцем поклоніння богу сонця Геліосу. Сьогодні в цьому куточку Середземномор’я вас чекає розслаблений пляжний відпочинок, активні розваги і цікавий екскурс «сивої давнини».

Корфу: Один із знаменитих островів Греції – Корфу отримав ще більшу популярність після того, як королева Єлизавета Австрійська наказала побудувати тут палац, який пізніше придбав кайзер Німеччини Вільгельм II. Величні гори спускаються до самого узбережжя, утворюючи мальовничі піщані бухти з затишними містечками, де так приємно сховатися від шуму великого міста.