Кіпр.

Бронюйте вже зараз!

Про Кіпр. Незабутній відпочинок на Кіпрі від Колесо Вояж! Для наших клієнтів ми підберемо готелі Кіпру за найкращими цінами. Відпочинок на Кіпрі унікальний. Мабуть, на Землі немає іншого місця, де б так само гармонійно поєднувалися щедра краса середземноморської природи, пряні запахи мудрого Сходу і енергійність Заходу.

Лімасол.

Другий за величиною місто Кіпру – Лімассол є не тільки великим курортом країни, але і визнаним центром виноробства. Архітектурні пам’ятники курорту розповідають про його бурхливе минуле. Лімассол вважається найвеселішим містом Кіпру, містом фестивалів та нічного життя. Гостям надається широкий вибір спортивних розваг.

Пафос.

Один з популярних курортів Кіпру – Пафос може з гордістю похвалитися численними архітектурними та історичними пам’ятками, занесеними до списку історичної спадщини ЮНЕСКО. Це легендарне місце, де з піни морської народилася божественна Афродіта. Згідно з легендою, купання в цьому місці повертає молодість, силу і красу. Гавань Пафосу – затишне місце з безліччю ресторанчиків і барів.

Протарас.

Ще досить молодий і сучасний курортне місто Кіпру – Протарас розташований на самому сході острова в затоці Фамагуста, в 8 км від Паралімні і 14 км від Айя Напи. Путівки на Протарас відмінно підійдуть тим туристам, хто любить спокійний і розмірений відпочинок, цінує природу і хорошу екологію. Це ідеальне місце для сімейного відпочинку.

Айя Напа.

Популярний курорт Кіпру – Айя-Напа привертає гостей з усього світу своїми піщаними золотими пляжами і чудовим бірюзовим морем. Туристам тут пропонуються найрізноманітніші види активного відпочинку. Вражають яскравими фарбами численні фестивалі та свята. Час трансферу від а / п Ларнаки приблизно 50 хвилин (41 км).