Туреччина.

Бронюйте вже зараз!

Про Туреччину: Багато туристів з України обирають для свого відпочинку тури в Туреччину, оскільки вони мають безліч плюсів і переваг: дивовижна за красою природа, найчистіші піщані і галькові пляжі, наявність чотирьох морів і мальовничих гір, великий вибір комфортабельних готелів, відмінно розвинена туристична інфраструктура курортних центрів, високий рівень сервісу та помірні ціни роблять цей напрямок настільки популярним у туристів всього світу.

Анталія.

Великий і сучасне місто Туреччини – Анталія знаходиться в 12 км від аеропорту, має розвинену мережу готелів, багато ресторанів, дискотек, кав’ярень в традиційному стилі, розважальних центрів і магазинів. Путівки в Анталію підійдуть тим, хто пляжним курортам віддає перевагу міський тип відпочинку, оскільки майже всі готелі тут міського типу.

Белек.

Один із знаменитих курортів Туреччини – Белек знаходиться в провінції Анталія на березі Середземного моря, в регіоні, що славиться красою евкаліптових, соснових і кедрових лісів, в яких селяться рідкісні види птахів, наприклад, сова «туто-альба», що є символом Белека.

Бодрум.

Самий молодіжний і тусовочний з усіх курортів Туреччини – Бодрум розташований в 300 км на захід від Анталії. Путівки в Бодрум охоче купують ті, хто любить веселитися ночі безперервно, тому що нічне життя б’є ключем в численних місцевих клубах, розважальних центрах, барах, дискотеках і ресторанах. Саме на цьому курорті працює найбільша в Європі дискотека «Галікарнас».

Даламан.

Невелике містечко Туреччини – Даламан вважається місцевим «Блакитним берегом» завдяки красивим пляжам, ласкавим водам Егейського моря і прозорим озерам. На курорті є природний пляж, на якому водяться рідкісні грифові черепахи і блакитні краби.