Єгипет.

Бронюйте вже зараз!

Про Єгипет.

Всім відомо, що відпочинок в Єгипті придбав в Україні велику популярність. Барвистість, загадковість і, настільки привабливий для українського жителя, клімат ваблять до себе каравани туристів. Поїздка в Єгипет обіцяє все, що тільки може побажати душа відпочиваючого – пасивний відпочинок на пляжі, пізнавальні екскурсії по місцевості, гастрономічне достаток і колоритний дозвілля.

Хургада.

Хургада гармонійно поєднує в собі традиційну східну розміреність і європейську динаміку, надаючи гостям можливість зануритися в атмосферу чарівних арабських казок і насолодитися усіма благами сучасної туристичної інфраструктури.

Шарм ель шейх.

Шарм-ель-Шейх (пер. На русс. «Царський затока») – самий європеїзований курорт країни з налагодженою інфраструктурою. Тут заворожує абсолютно все: білосніжні пляжі, блакитне море, фешенебельні готелі 5 * і легендарні пам’ятники архітектури.

Марса Алам.

Серед різноманіття курортів помітне місце займає містечко під назвою Марса Алам. Єгипет продовжує розвиватися і відкриває нам все більше можливостей відпочинку. Цей новий і швидко розвивається курорт буде привабливий любителям готельного відпочинку. Відносно недавно був відкритий міжнародний аеропорт – дістатися в Марса Алам тепер можна безпосередньо, без пересадок в Хургаді.